Torty i Ciasta na zamówienie Sosnowiec

Cukiernia Hania zaprasza mieszkańców Sosnowca do sprawdzenia oferty na smaczne i piękne torty oraz ciasta. Nasza cukiernia jest dobrze kojarzona przez osoby z regionu, które doceniają smak naszych wypieków. Śląsk jest miejscem naszej pracy od blisko 50 lat, w tym czasie inne cukiernie powstawały i upadały a my wciąż mamy to szczęście, że możemy robić to co kochamy, czyli piecz torty, ciasta, pieczywo i inne smakołyki. Podstawą w produkcji naszych wyrobów są sprawdzone tradycyjne przepisy, które gwarantują najlepsze torty w Sosnowcu. Co prawda nie posiadamy punktu stacjonarnego w tym mieście, ale wielu klientów z Sosnowca korzysta z opcji tortu z dowozem. Jeżeli chcesz odwiedzić nas bezpośrednio, koniecznie sprawdź cukiernie w Zabrzu, Rybniku, Siemianowicach, Świętochłowicach, Żorach, Będzinie, Pszczynie, Gliwicach i Sośniowicach.  W naszej cukierni zamówisz:

  • tort weselny - tradycyjny, klasyczny, nowoczesny, "goły", tematyczny, wg indywidualnego pomysłu Pary Młodej
  • tort dla dziecka - 2D lub 3D, zdobiony bohaterami z kreskówek lub dowolnym motywem przewodnim
  • tort na chrzest - delikatnie zdobiony motywami sakramentu
  • tort komunijny - uroczysty słodki poczęstunek dla gości
  • tort urodzinowy i okazjonalny - wybrany z galerii lub przygotowany według Twojego pomysłu na indywidualne zamówienie

Oferta smacznych tortów:

 

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Torty na zamówienie Sosnowiec

Niezależnie czy poszukujesz tradycyjnego tortu czy czegoś zdecydowanie bardziej oryginalnego, możesz na nas liczyć. Cukiernia Hania stworzona jest do tworzenia wszelkiego rodzajów wypieków, lubimy wyzwania. Dlatego obok tradycyjnych form tortów 2D wykonujemy również bardziej widowiskowe torty 3D, które ostatnimi czasy zyskują na popularności. Jeżeli nie masz pomysłu na smak czy wygląd tortu, nie przejmuj się doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zawsze możesz zapoznać się również z naszą galerią tortów. Zarówno osoby prywatne jak i firmy z Sosnowca doceniają wygląd oraz smak naszych wypieków. Zaufały nam tysiące klientów, a najlepszym dowodem na potwierdzenie powyższych słów są liczne pozytywne opinie. Zachęcamy do sprawdzenia co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Torty dla dzieci Sosnowiec

Naturalnie torty kojarzą się głównie z urodzinami i to głównie dzieci do 18 roku życia. Później często przechodzi się na ciasta i mniej „oficjalne” wypieki, choć wciąż w wielu rodzinach jest tradycja obchodzenia urodzin ze smacznym tortem na stole. Dzieci bardzo celebrują stawanie się starszymi i cieszą się, że z faktu, że z każdym rokiem są coraz bardziej dorosłe. Jako rodzice bądź opiekunowie staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy a uświetnieniem jest zawsze tort ze świeczkami. Po ich zdmuchnięciu następuje ulubiona część imprezy, czyli otwieranie prezentów. Jednak torty dla dzieci nie muszą się ograniczać do tortów urodzinowych. Dziecko może otrzymać również tort na zakończenie szkoły czy z powodu osiągnięcia innego sukcesu. Smaczne torty dla dzieci w kształtach ulubionych bohaterów lub tradycyjne stanowią już prezent sam w sobie.

Torty urodzinowe Sosnowiec

Nie tylko dzieci mają prawo do cieszenia się swoimi urodzinami, również dorośli korzystają z tej okazji często w rodzinnym i przyjacielskim gronie. Torty urodzinowe pojawiają się zarówno podczas każdych kolejnych urodzin jak i w przypadku kończenia okrągłych dekad. Zwłaszcza w tym drugim przypadku wiele osób przykłada wagę do tego, aby tort urodzinowy wyróżniał się na tle wcześniejszych. Torty urodzinowe dla dzieci i dorosłych mogą przypominać ulubione postaci z bajek i filmów, mogą wyglądać jak piłka czy samochód albo inny dowolny element kojarzący się z hobby danej osoby. Wygląd tortu jest ważny, gdyż pozostaje na zdjęciach, do których wraca się po latach. Jednak zawsze najważniejszy będzie smak, a w naszej cukierni nie chodzimy na kompromisy, torty urodzinowe wyglądają i smakują doskonale.

Torty na wszystkie okazje Sosnowiec

Obok tortów urodzinowych jest masa uroczystości, na których tort doskonale się sprawdza. Torty okolicznościowe często wybierane są przez firmy, które zamawiają tort firmowy z logo firmy w celu uświetnienia bankietu czy otwarcia firmy. W życiu jest również masa innych okazji wartych świętowania smacznym tortem np. rocznice ślubu, sam ślub, chrzest dziecka czy zdobycie wymarzonej pracy. W każdym wypadku możesz liczyć na Cukiernię Hania, u nas znajdziesz tort, którego poszukujesz.

Cista na zamówienie Sosnowiec

Ciasta na zamówienie w Sosnowcu

W Cukierni Hania posiadamy szeroki wybór ciast, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Ciasto idealnie sprawdzi się podczas imienin, spotkania rodzinnego bądź przyjacielskiego, wesela czy masy innych okazji, które chcemy spędzić w miłym towarzystwie jednocześnie rozkoszując się smakiem ciasta. W naszej cukierni znajdziesz:

  • ciasta świąteczne - wypieki bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz na wszystkie pozostałe święta, mazurki, makowce, serniki i wiele innych
  • ciasta na urodziny i imieniny - pieczemy ciasta na specjalne okazje
  • ciasta na wesele - wypieki na stół oraz paczki z ciastem dla gości weselnych 

Każdy Ci to powie, że od najlepszego batonu lepsze jest tylko najlepsze ciasto. Przynajmniej my wierzymy, że tak jest i staramy się to udowadniać każdego dnia piekąc doskonałe ciasta, które przyciągają swoim wyglądem i zachwycają smakiem. Jeżeli poszukujesz domowego ciasta to wstąp do naszej cukierni albo skorzystaj z możliwości zamówienia ciasta telefonicznie.

Cukiernia Hania zaprasza

Wszystkie osoby pragnące spróbować wyrobów cukierniczych o doskonałym smaku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Obsługujemy klientów ze Sosnowca i innych rejonów Śląska jak Bytom, Czerwionka-LeszczynyGliwice, Tychy, JaworznoKatowice, KnurówPyskowiceRuda ŚląskaRybnikSośnicowiceZabrze.