Retro Lodziarnia w Sośnicowicach

Retro Lodziarnia to wyjątkowe miejsce dla nas. To właśnie tutaj w 1972 roku zaczęła się nasza historia z lodami i historia Cukierni Hania wogóle. Przez pierwsze lata oferowaliśmy w tym miejscu lody opierając się na starych rodzinnych recepturach, które z biegiem lat udoskonalaliśmy i dostosowywaliśmy do zmieniających się gustów. Dzisiaj serwujemy Wam w tym miejscy tradycyjne lody w przeszło 30-tu smakach oraz menu deserów, które stworzyliśmy w taki sposób, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W początkach naszej działalności opieraliśmy się na trzech smakach lodów: śmietankowym, czekoladowym oraz truskawkowym. Te podstawowe smaki wciąż sprzedawane są w naszej lodziarni i nadal mają swoich fanów dzięki niepowtarzalnemu smakowi.

Obecnie produkujemy ponad 30 różnych smaków w tym lody jagodowe, pistacjowe, kawowe czy malinowe. Nasza retro lodziarnia przeszła metamorfozę dostosowując się do współczesnych wymagań klientów, równocześnie zachowując smaki z lat minionych.

Obecnie oprócz głównej sali, w której staraliśmy zachować jak najwięcej elementów „retro“ z pierwotnego wystroju naszego lokalu, gościmy naszych klientów w drugiej salce oraz przestronnym patio. W niedziele, kiedy pogoda dopisuje otwieramy również drugi ogródek specjalnie dla rowerzystów. Zapraszamy również do naszych cukierni w Rybniku, Gliwicach i Zabrzu.