Ciasta i torty na zamówienie Ruda Śląska

Torty na każdą okazję: weselne, urodzinowe, na chrzest, komunię

Cukiernia Hania działa na śląskim rynku już od 1972 roku. Przez wiele lat dopracowywaliśmy nasze tradycyjne, rodzinne receptury by dziś móc z całą pewnością siebie powiedzieć: u nas znajdziesz najlepsze torty w okolicy Rudy Śląskiej! Działamy w kilku miastach: Sośnicowicach, Gliwicach, Zabrzu i Rybniku, oferujemy również dowóz naszych wypieków do Rudy Śląskiej. Cały czas się uczymy i podążamy za najnowszymi trendami w cukiernictwie i zdobnictwie. W Cukierni Hania zamówisz:

  • tort weselny - tradycyjny, klasyczny, nowoczesny, "goły", tematyczny, wg indywidualnego pomysłu Pary Młodej
  • tort dla dziecka - 2D lub 3D, zdobiony bohaterami z kreskówek lub dowolnym motywem przewodnim
  • tort na chrzest - delikatnie zdobiony motywami sakramentu
  • tort komunijny - uroczysty słodki poczęstunek dla gości
  • tort urodzinowy i okazjonalny - wybrany z galerii lub przygotowany według Twojego pomysłu na indywidualne zamówienie

Jeśli szukasz pysznych tortów w Rudzie Śląskiej, zapraszamy na:

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Ciasta na zamówienie w Rudzie Śląskiej

Cukiernia Hania to nie tylko najlepsze torty na zamówienie blisko Rudy Śląskiej, ale również różnego rodzaju ciasteczka i ciasta na każdą okazję:

  • ciasta świąteczne - wypieki wielkanocne i na Boże Narodzenie, pierniczki świąteczne, mazurki, makowce, serniki i wiele innych
  • ciasta urodzinowe / imieninowe - pyszny słodki poczęstunek dla Twoich gości
  • ciasto weselne - do podania na stół i jako paczki prezentowe dla gości weselnych

Oto nasze pyszności:

Cukiernia Hania zaprasza

Wszystkie osoby pragnące spróbować wyrobów cukierniczych o doskonałym smaku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Mieszkasz w Rudzie Śląskiej, Gliwicach, Sosnowcu, Siemianowicach, Mikołowie, Żorach, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Zawierciu, Mysłowicach, Świętochłowicach, Knurowie, BytomiuJaworznie, RybnikuTarnowskich GórachKatowicach i szukasz doskonałych smaków? 

skontaktuj się zobacz galerię ciast

Joanna Ludwig - Cech Rzemiosła‚ w GliwicachJoanna Ludwig - Właściciel Cukierni HaniaCukiernia Hania -tradycja sięgająca 1972 roku. Z pokolenia na pokolenie przekazujemy i udoskonalamy nasze rodzinne receptury na pyszne ciasta, torty, lody i pieczywo. Tradycja to dla nas wartość nadrzędna! 

 

Kochasz słodkości? Zajrzyj do jednej z naszych cukierni w okolicach Rudy Śląskiej. Czekamy na Ciebie z naszym firmowym Tortem Bezowym i z pysznymi maślanymi ciasteczkami wg autorskiej receptury. Na miejscu możesz również dopytać o ciasta i torty na zamówienie.

Oferujemy dostawę tortów i ciast na terenie Rudy Śląskiej i okolic.