Ciasta i torty na zamówienie Gliwice

Oferta tortów na wesele, chrzest, komunię, urodziny i inne okazje!

Cukiernia Gliwice

Historia Cukierni Hania sięga roku 1972, kiedy to nasza rodzinna firma rozpoczęła swoją działalność. Od tamtego czasu prężnie rozwijamy nie tylko nasz biznes, ale również umiejętności cukiernicze. Obecnie posiadamy 7 punktów firmowych: główny w Sośnicowicach, 4 punkty firmowe w Gliwicach oraz jeden w Zabrzu i Rybniku. Jesteśmy blisko, zapraszamy i śmiało polecamy pyszne torty na każdą okazję!

Smaczne torty Gliwice

Jeżeli poszukujesz smacznego tortu na specjalną okazję, a znajdujesz się w Gliwicach lub okolicy to drzwi naszej cukierni stoją otworem. Od lat realizujemy wspaniałe wypieki, do których zaliczają się torty weselne, na urodziny czy torty na chrzest. Nasze torty cechuje doskonały smak oraz niezapomniany wygląd. Z tortami Cukierni Hani uświetnisz każde wydarzenie.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę tortów - w Gliwicach kupisz m.in.:

  • torty weselne - tradycyjne i zgodne z bieżącymi trendami w cukiernictwie. Oferujemy torty klasyczne, "gołe" i z wybranym motywem przewodnim.
  • torty dla dzieci - zdobione postaciami z bajek lub ulubionymi motywami. Do wyboru torty w wersji 2D i 3D.
  • torty na chrzest - delikatnie i uroczyście zdobiony, z motywem chrztu, na zamówienie może być dedykowany dla chłopczyka lub dziewczynki
  • tort na komunię świętą - pyszny tort z motywem komunijnym, w eleganckiej i uroczystej wersji
  • torty urodzinowe i okazjonalne - na życzenie przygotujemy i udekorujemy każdy tort wg Państwa wskazówek

Jeśli szukasz pysznych tortów w Gliwicach lub okolicy, zapraszamy na:

Torty weselne Gliwice

Ciężko sobie wyobrazić wesele bez tortu. Pojawienie się tortu weselnego zawsze jest specjalnie celebrowane i wszyscy zaproszeni goście zwracają na niego uwagę. Warto więc aby już w na pierwszy rzut oka wyglądał wyjątkowo, a z każdą sekundą patrzenia podobał się jeszcze bardziej. Nie oznacza to tego, że tort powinien imponować rozmiarami i nad wyraz bujnymi dekoracjami. Często najprostsze i najbardziej delikatne rozwiązania są najlepsze. Od lat realizujemy torty weselne i doskonale wiemy jak zadbać o ich unikatowość. Nawet najładniejszy tor weselny nie zostanie dobrze zapamiętany, jeżeli będzie zbyt mdły lub zbyt słodki. Nasi uzdolnieni cukiernicy tworzą niesamowite wyroby, które trafiają w gusta nawet najbardziej wybrednych.

Torty komunijne Gliwice

W życiu każdego człowieka, jest kilka wydarzeń, które nigdy się nie powtarzają, jednym z nich jest druga komunia święta. Jest to podniosły moment w naszym kręgu kulturowym, który ma przybliżyć dziecko do Boga. Choć aspekt duchowy komunii jest najważniejszy to stanowi ona również okazję do rodzinnego spotkania i świętowania razem z dzieckiem. Coraz częściej na komuniach pojawiają się torty komunijne, które najczęściej swoim charakterem odpowiadają całemu wydarzeniu. Tort komunijny najczęściej jest białego koloru i przyjmuje elegancką prostą formę. Również przeważają tradycyjne smaki, chociaż tutaj często rodzice pozwalają sobie na większe urozmaicenia. Jeżeli poszukujesz tortu komunijnego, który będzie świetnie wyglądał i smakował zapraszamy do naszej cukierni w Gliwicach albo zamówienia tortu przez telefon.

Torty Urodzinowe Gliwice

Torty urodzinowe należą do najpopularniejszego rodzaju tortów, w końcu każdy raz w roku ma urodziny i chce je w pewien sposób celebrować. Zazwyczaj o tę celebrację dbają bliscy, którzy pieką albo zamawiają tort urodzinowy w tajemnicy przed jubilatem. Torty urodzinowe pojawiają się zarówno na urodzinach dorosłych jak i dzieci. Cukiernia Hania posiada szeroką ofertę tortów urodzinowych na zamówienie, które doskonale wyglądają i smakują. Gdy nasz tort pojawi się na stole, będziesz chcieć uwiecznić chwilę w której jubilat zdmuchuje świeczki. Wracając po latach do zdjęć z tego dnia będziesz sobie przypominać nie tylko doskonały wygląd tortu, ale również jego niepowtarzalny smak. Torty urodzinowe wykonujemy w różnych kształtach, a obok tradycyjnych wypieków w wersji 2D oferujemy również torty urodzinowe 3D.

Torty dla dzieci Gliwice

Dzieci kochają słodkości, a na widok tortu buzie same im się uśmiechają. W przypadku tortów dla dzieci najczęściej kupuje się je gdy dziecko ma urodziny, wśród innych okoliczności znajdują się chrzest, komunia, imieniny czy wydarzenie z okazji ukończenia szkoły. Niezależnie od okoliczności, jesteśmy gotowi dostarczyć Twojemu dziecku tort który zapamięta. Coraz większą popularnością cieszą się torty 3D, które pozwalają na dużą swobodę w kreowaniu tego jak tort ma wyglądać. Tort 3D sam w sobie stanowi prezent i na pewno sprawi dziecku wiele radości.

Torty na zamówienie Gliwice

Nie musisz odwiedzać naszej cukierni osobiście, zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Torty na zamówienie są rozwiązaniem dla osób chcących zaoszczędzić czas, a jednocześnie oczekujących od tortu doskonałego smaku i wyglądu. 

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Ciasta na zamówienie w Gliwicach

W Cukierni Hania zamówisz pyszne ciasta na każdą okazję:

  • ciasta świąteczne - pierniki bożonarodzeniowe i babki wielkanocne, mazurki, makowce, serniki i wiele innych na każde święta
  • ciasta na urodziny i imieniny - pieczemy ciasta na specjalne okazje, według naszych rodzinnych receptur. Wybierz swój smak!
  • ciasta na wesele - wypieki na stół weselny oraz paczki zawierające ciasto dla gości weselnych

Zaspokojenie gustów wszystkich klientów nie jest łatwe, a dodatkowo zdobyte uznanie smaku na przestrzeni lat wymaga ciągłego tworzenia ciast doskonałej jakości. Niezmiernie każdego dnia nasi cukiernicy dwoją się i troją aby do naszych cukierni trafiły smaczne ciasta, które będą równie dobrze smakować jak i wyglądać. Miszkańcy Gliwic mają to szczęście, że mogą odwiedzić jeden z naszych punktów, ale nie ma również przeszkód przed zamówieniem ciasta na telefon.

Poznaj ciasta z naszych cukierni w Gliwicach:

Nasze cukiernie w Gliwicach

 

ul. Siemieńskiego 2
44-100 Gliwice
ul. Siemieńskiego 28
44-100 Gliwice
ul. Rubinowa 2
44-100 Gliwice
ul. Daszyńskiego 152
44-100 Gliwice
tel.: 781 718 709 tel. 691 118 616 tel. 661 956 557 tel. 691 119 454
Godziny otwarcia

pon-pt od 7:00 do 18:00
sb: 7:00-15:00, 
nd: 9:00-15:00

Jak dojechać

pon-pt 7:00 do 18:00
sb: 7:00-15:00
nd: 9:00-15:00

Jak dojechać

pon-pt 7:00 do 18:00
sb: 7:00-15:00
nd: 9:00-15:00

Jak dojechać

pon-pt od 7:00 do 18:00
sb: 7:00-15:00 
nd 9:00-15:00

Jak dojechać

skontaktuj się zobacz galerię ciast

Joanna Ludwig - Cech Rzemiosła‚ w GliwicachJoanna Ludwig - Właściciel Cukierni HaniaCukiernia Hania to tradycja sięgająca 1972 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność na rynku cukierniczym w Gliwicach. Od tamtej pory z pokolenia na pokolenie dbamy o rodzinne receptury na pyszne torty, sprawdzone słodkie wypieki, tradycyjne lody czy pieczywo.

 

Jeśli kochasz słodkości, zapraszamy do odwiedzenia jednej z naszych cukierni w Gliwicach. Czekają tu na Ciebie najlepsze firmowe torty bezowe, oryginalne ciasta i ciasteczka maślane według autorskiej receptury. Na miejscu możesz zapoznać się z naszą ofertą na ciasta i torty na zamówienie.

Na życzenie oferujemy Torty z dostawą na terenie Gliwic - pod wskazany adres.