Torty i Ciasta na zamówienie Dąbrowa Górnicza

Torty i ciasta na zamówienie dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Cukiernia Hania to miejsce, w którym zakupisz smaczne i pięknienie wyglądające torty oraz ciasta. Jako mieszkaniec region, możliwe, że kojarzysz naszą cukiernie, gdyż działamy na rynku od blisko 50 lat. Podczas gdy my wciąż mamy przyjemność robić to na czym się znamy, wiele cukierni upadało i na ich miejsce powstawały nowe, a my pomimo upływu lat nie tylko wciąż jesteśmy, ale ciągle się rozwijajmy czego najlepszym przykładem są cukiernie w Zabrzu, Rybniku, Gliwicach i Sośniowicach. Jak widzisz nie posiadamy jeszcze punktu stacjonarnego w Sosnowcu, ale udostępniamy osobom z tego miasta możliwość skorzystania z tortów i ciast na zamówienie. W naszej pracy łączymy tradycyjne przepisy z nowoczesnymi gustami, choć te nie zmieniają się tak bardzo jak mogłoby się wydawać. Nasza cukiernia oferuje Państwu:

  • tort weselny - tradycyjny, klasyczny, nowoczesny, "goły", tematyczny, wg indywidualnego pomysłu Pary Młodej
  • tort dla dziecka - 2D lub 3D, zdobiony bohaterami z kreskówek lub dowolnym motywem przewodnim
  • tort na chrzest - delikatnie zdobiony motywami sakramentu
  • tort komunijny - uroczysty słodki poczęstunek dla gości
  • tort urodzinowy i okazjonalny - wybrany z galerii lub przygotowany według Twojego pomysłu na indywidualne zamówienie

Oferta smacznych tortów:

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Torty na zamówienie Dąbrowa Górnicza

Mamy wszystkie torty o jakich możesz pomyśleć i to niezależnie czy masz w głowie tradycyjne wypieki czy oryginalne torty w kształtach 3D. Cukiernia Hania to miejsce tworzone przez ludzi kochających wyzwania. Bogata oferta tradycyjnych tortów 2D uzupełniona jest przez wspomniane widowiskowe torty 3D. Brak pomysłu na wygląd tortu albo to jak ma smakować? Nie przejmuj się doradzimy najlepsze rozwiązania. Inspirację może stanowić nasza galeria z przykładowymi realizacjami tortów. Wypiekamy torty zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Wielu klientów z Sosnowca i okolic doceniło już nasze smaki dołącz do nich i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Torty dla dzieci Dąbrowa Górnicza

Kto jak nie dzieci nie potrafi sobie wyobrazić urodzin bez tortu? Wnoszenie tortu do pokoju pełnego gości, śpiewanie 100 lat i zdmuchiwanie świeczek właśnie tak zapamiętujmy większość naszych urodzin. Torty dla dzieci mogą przyjmować tradycyjne formy albo mogą wyglądać jak jajko niespodzianka, minionek czy Elza. Niezależnie od wyglądu zawsze będą doskonale smakować. Wybierz smaczne torty dla dziecka również z okazji ukończenia szkoły czy w nagrodę za zrealizowanie istotnego celu.

Torty urodzinowe Dąbrowa Górnicza

Torty nieodłącznie kojarzą się z urodzinami i to właśnie na tych uroczystościach spotykamy je najczęściej. Torty urodzinowe najlepiej smakują w rodzinnym i przyjacielskim gronie podczas celebracji kolejnych urodzin. Z tortu urodzinowego tak samo będzie cieszyć się dziecko jak i osoba dorosła, w końcu każdy z nas jest trochę dzieckiem i lubi być rozpieszczanym, a chwila nostalgii podczas zdmuchiwania świeczki potrafi wzruszyć. Torty muszą przede wszystkim dobrze smakować, o to żeby tak było nie musisz się martwić, tradycyjne przepisy doskonale sprawdzają się przez te wszystkie lata. Również wygląd tortów będzie niepodrabialny, wypiekamy małe dzieła sztuki.

Torty na wszystkie okazje Dąbrowa Górnicza

Torty obecne są nie tylko na urodzinach, ale również masie innych okolicznościowych przyjęć. Częstymi klientami naszej cukierni są firmy, które poszukują tortów na imprezy firmowe i integracje. Wielu klientów poszukuje tortów z okazji rocznicy ślubu, chrztu dziecka czy zdobycia wymarzonej pracy. Niezależnie od powodu u nas znajdziesz torty, których poszukujesz.

Cista na zamówienie Dąbrowa Górnicza

Ciasta na zamówienie Dąbrowa Górnicza

Nasza Cukiernia to również miejsce, w którym zajmujemy się wypiekaniem pieczywa i doskonałych ciast. Jeżeli zbliżają się święta, czyjeś imieniny, wesele czy po prostu jest okazja do spotkania z rodziną i przyjaciółmi, możesz liczyć na ciasta z Cukierni Hania:

  • ciasta świąteczne - wypieki bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz na wszystkie pozostałe święta, mazurki, makowce, serniki i wiele innych
  • ciasta na urodziny i imieniny - pieczemy ciasta na specjalne okazje
  • ciasta na wesele - wypieki na stół oraz paczki z ciastem dla gości weselnych 

Dobre ciasto jest lepsze, od każdego batonu czy słodyczą jaki można sobie wyobrazić, przynajmniej w to wierzymy i pieczemy nasze ciasta tak, aby to stwierdzenie było prawdą. Wypieki z Cukierni Hania trafiają na stoły podczas uroczystości i bez okazji. Jeżeli szukasz ciast w Tychach to skorzystaj z możliwości zamówienia ciasta w Cukierni Hania. Gwarantujemy, że nasze wypieki smakują jak ciasta domowe i świetnie wyglądają.

Cukiernia Hania zaprasza

Wszystkie osoby pragnące spróbować wyrobów cukierniczych o doskonałym smaku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Obsługujemy klientów z Dąbrowy Górniczej i innych rejonów Śląska jak Bytom, Czerwionka-Leszczyny, SosnowiecGliwice, Tychy, JaworznoKatowice, KnurówPyskowiceRuda ŚląskaRybnikSośnicowiceZabrze.