Ciasta i torty na zamówienie Bytom

Ciasta i torty na wszelkie okazje

Cukiernia Hania oferuje pyszne torty na każdą okazję z dowozem na terenie Bytomia. W ofercie mamy: torty weselne (tradycyjne i nowoczesne), torty dla dzieci w wersji 2D i 3D (z bohaterami z kreskówek), torty okazjonalne, np. na chrzest czy komunię, torty urodzinowe, na rocznicę i dowolną okazję. Zdobimy torty według najnowszych standardów cukierniczych i wedle Twojego pomysłu.

Zobacz naszą galerię tortów:

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Ciasta na zamówienie w Bytomiu

W naszej ofercie poza tortami znajdziesz również pyszne ciasta na każdą okazję:

  • ciasta i ciasteczka świąteczne - ciasta na Boże Narodzenie i Wielkanoc, mazurki, makowce, serniki, babki i wiele innych
  • ciasta na urodziny i imieniny - pyszne ciasta, keksy
  • ciasta weselne - kołocz, zestawy na stół i dla gości weselnych

Poznaj nasze słodkości:

Cukiernia Hania zaprasza

Cukiernia Hania zaprasza osoby z Bytomia i innych miast regionu Śląska do skorzystania z oferty na smaczne i eleganckie torty oraz ciasta na zamówienie. Mieszkasz w Chorzowie, Gliwicach, Sosnowcu, Siemianowicach, Mikołowie, Żorach, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Tychach, Zawierciu, Mysłowicach, Świętochłowicach, KnurowieJaworznie, RybnikuTarnowskich GórachKatowicach i szukasz doskonałych smaków?  Gwarantujemy, że wybór naszej cukierni będzie Twoim najlepszym cukierniczym wyborem ostatnich miesięcy.

skontaktuj się zobacz galerię ciast

Joanna Ludwig - Cech Rzemiosła‚ w GliwicachJoanna Ludwig - Właściciel Cukierni HaniaTradycja Cukierni Hania sięga roku 1972. Od tamtej pory przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie nasze rodzinne przepisy i receptury. Nasze wypieki, ciasta, torty, ciasteczka czy pieczywo to tradycja w pełni znaczenia tego słowa.

 

Odwiedź jedną z naszych cukierni w okolicach Bytomia. Czekamy na Ciebie z pysznym tortem bezowym i autorskim serniczkiem. Na miejscu możesz również skosztować sezonowych nowości, a także dopytać o szczegóły oferty tortów na zamówienie.

Na Twoje życzenie zapewniamy dostawę tortów na terenie Bytomia i okolic.