Ciastka bankietowe
i słodycze reklamowe

Te drobne dzieła sztuki zachwycą oko niejednego gościa na Państwa przyjęciach. Eleganckie, dyskretne o wysublimowanych, delikatnych smakach będą cieszyć się ogromnym powodzeniem. Dzięki najnowszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wersję z indywidualnym logotypem.

Ciastka bankietowe

Oferujemy ciastka bankietowe, czyli małe ciasteczka o różnych smakach i kształtach. Jeśli planujesz w swojej firmie bankiet lub imprezę eventową koniecznie poznaj nasze wyroby cukiernicze. Jesteśmy przekonani, że pokochasz je od pierwszego spróbowania, a Twoi goście będą mile zaskoczeni niepowtarzalnym smakiem. Jesteśmy w stanie przygotować ciastka eventowe pod specjalne życzenie klienta i w każdej ilości. Ciastka bankietowe nadają się na tzw. słodki stół.

Słodycze reklamowe

Wykonujemy ciastka i inne słodycze reklamowe w dowolnym kształcie, rozmiarze i smaku. Każde zamówienie jest przez nas traktowane indywidualnie, dzięki czemu dostajesz niepowtarzalny produkt, którym możesz zachwycić swoich klientów. Przygotowujemy różnego rodzaju ciasta, babeczki i muffiny z logotypami, nadrukami, w wybranej kolorystyce itd. Możemy dostosować ciastka do loga firmy lub pod specjalną okazję (jubileusz, podpisanie umowy, święta Bożego Narodzenia lub święta Wielkiejnocy).

Oferujemy słodkie gadżety reklamowe, które sprawią, że klienci na długo zapamiętają Twoją firmę i na pewno będą chcieli do Ciebie wrócić. 

Zobacz galerię Zamów