Ciasta i torty na zamówienie Katowice

Torty weselne, na chrzest, komunie, urodziny i inne okazje

Cukiernia Hania to pyszny kawałek historii. Już od 1972 roku działamy na śląskim rynku cukierniczym, szczególnie w okolicach Katowic, Zabrza i Gliwic. U nas zamówisz pyszne torty na każdą okazję. Nasze wypieki powstają z wyselekcjonowanych składników i są zgodne z najnowszymi trendami w cukiernictwie. Oferta Cukierni Hania to przede wszystkim:

  • torty weselne - dostosowane do potrzeb i wymagań Pary Młodej. Oferujemy torty klasyczne, nowoczesne, "gołe" i z wybranym motywem przewodnim.
  • torty dla dzieci - pyszne wypieki ozdobione ulubionymi bohaterami Najmłodszych. Do wyboru torty w wersji 2D i 3D - na zamówienie.
  • torty na chrzest i komunię św. - słodki poczęstunek dla gości, delikatnie i uroczyście zdobiony
  • torty urodzinowe i okazjonalne - przygotujemy na Państwa życzenie każdy tort wg wytycznych w zamówieniu

Jeśli szukasz pysznych tortów w Katowicach lub okolicy, zobacz co mamy do zaoferowania:

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Ciasta na zamówienie w Katowicach

W Cukierni Hania możesz zamówić pyszne ciasta na każdą okazję:

  • ciasta świąteczne - wypieki bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz na wszystkie pozozstałe święta, mazurki, makowce, serniki i wiele innych
  • ciasta na urodziny i imieniny - pieczemy ciasta na specjalne okazje
  • ciasta na wesele - wypieki na stół oraz paczki z ciastem dla gości weselnych 

Poznaj nasze pyszności:

skontaktuj się zobacz galerię ciast

Joanna Ludwig - Cech Rzemiosła‚ w GliwicachJoanna Ludwig - Właściciel Cukierni HaniaCukiernia Hania - legenda na cukierniczej mapie Górnego Śląska. Nasza tradycja sięga 1972 roku i od tamtej pory z pokolenia na pokolenie przekazujemy sobie  rodzinne receptury na sprawdzone słodkie wypieki, tradycyjne lody czy pieczywo.

 

Jeśli jesteś miłośnikiem słodkości, zapraszamy do odwiedzenia jednej z naszych cukierni w okolicach Katowic. Czekają tu na Ciebie firmowe torty bezowe, oryginalne serniki i ciasteczka maślane według autorskiej receptury. Na miejscu możesz również poznać sezonowe nowości i ofertę na ciasta i torty na zamówienie.

Na Twoje życzenie zapewniamy dostawę tortów i ciast na terenie Katowic i okolic.