Ciasta i torty na zamówienie - Pyskowice

Torty urodzinowe, weselne, komunijne, na chrzest i inne okazje

Cukiernia Hania to pyszne wypieki na każdą okazję. Znajdziesz u nas:

  • torty weselne - tradycyjne i nowoczesne, piętrowe okrągłe i prostokątne, zdobione klasycznie, delikatnie, elegancko lub z motywem przewodnim,
  • torty dla dzieci - urodzinowe, z superbohaterami lub postaciami z bajek, w wersji 2D lub 3D
  • tort na chrzciny - w jasnych, pastelowych barwach, delikatnie zdobione, dedykowane dla chłopca i dziewczynki lub neutralne
  • tort na komunię - uroczyście przyozdobiony tort z okazji Pierwszej Komunii Świętej
  • tort urodzinowy - dla dużych i małych. Tort klasyczny i elegancki, albo zwariowany i kolorowy, z dowolną dedykacją.
  • tort z motywem przewodnim - masz pomysł na niekonwencjonalny tort dla kogoś bliskiego? Przedstaw nam swój plan, a my go zrealizujemy!
    Zobacz galerie:

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Ciasta na zamówienie w Pyskowicach

Makowce, serniki, szarlotki czy karpatka? W naszej cukierni znajdziesz wszystkie pyszne ciasta na każdą okazję. Proponujemy tradycyjne wypieki świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie oraz inne święta, wspaniałe ciasta na urodziny czy imieniny, a także wyjątkowe zestawy ciast dla gości weselnych:

skontaktuj się zobacz galerię ciast

Joanna Ludwig - Cech Rzemiosła‚ w GliwicachJoanna Ludwig - Właściciel Cukierni Hania Cukiernia Hania działa na śląskim rynku cukierniczym już od 1972 roku. Z pokolenia na pokolenie przekazujemy sobie tradycyjne, rodzinne receptury, ale także udoskonalamy nasz warsztat wypieków i dekorowania o najnowsze trendy w tej branży. Oferujemy nie tylko pyszne torty i ciasta, ale również domowej roboty naturalne lody czy pieczywo.

 

Jeśli szukasz słodkich, tradycyjnych wypieków w Pyskowicach i okolicy, odwiedź jedną z naszych śląskich cukierni. Czekają tu na Ciebie tradycyjne ciasteczka maślane i firmowy sernik. Na miejscu dostępna jest również pełna oferta ciast i tortów na zamówienie.
Pamiętaj, że na Twoje życzenie zapewnimy dostawę tortów i ciast na terenie Pyskowic i okolic. Chętnie służymy dobrą radą w sprawie wyboru smaków i dekoracji. Zapraszamy!