Torty i ciasta na zamówienie w [nazwa miasta odmiana 1]

Tort weselny, komunijny, na chrzest, urodziny...

Oferujemy torty na zamówienie w [nazwa miasta odmiana 1], perfekcyjnie dopasowane do okazji i potrzeb Klienta. Każdy wypiek powstaje w oparciu o wyselekcjonowane składniki, tradycyjną recepturę i najnowsze trendy w cukiernictwie. Zamówisz u nas:

skontaktuj się zobacz galerię tortów

Ciasta na zamówienie w [nazwa miasta odmiana 1]

Naszymi flagowymi wypiekami są tradycyjne kołacze, ciasto maślane, sernik francuski oraz ciasto weselne. Oferujemy ciasta na zamówienie w [nazwa miasta odmiana 1], idealne zarówno na wystawną imprezę, jak również na kameralne, domowe przyjęcie.

skontaktuj się zobacz galerię ciast

Joanna Ludwig - Cech Rzemiosła‚ w GliwicachJoanna Ludwig - Właściciel Cukierni HaniaCukiernia Hania to legendarne miejsce na cukierniczej mapie Śląska z historią sięgającą 1972 roku. Zgodnie z przekazywaną z pokolenia na pokolenie recepturą, produkujemy torty weselne i urodzinowe, ciasta bankietowe i ciasteczka, desery, naturalne lody oraz zdrowe pieczywo.

 

Jeśli szukasz słodkich wypieków tradycyjnych w [nazwa miasta odmiana 1], odwiedź nasze śląskie cukiernie. Czekają tu na Ciebie domowe babki, oryginalne serniki, autorskie ciasto maślane, sezonowe nowości oraz bogata oferta tortów i ciast na zamówienie.

Na życzenie Klienta zapewniamy dostawę ciast i tortów na terenie [nazwa miasta odmiana 2] i okolic.

Miłośników tradycyjnych wypieków z [nazwa miasta odmiana 2] zapraszamy na degustację naszych słodkości.