Słodkości na Walentynki

8 lutego 2022

Walentynki tuż, tuż - podaruj swojej drugiej połówce wyjątkowy, słodki prezent! W walentynkowej ofercie Cukierni Hania znajdziesz pięknie dekorowane mini torty i ciastka, które umilą romantyczne spotkanie we dwoje. Zobacz nasze propozycje!

Walentynkowy torcik dla zakochanych

Święto zakochanych zdarza się tylko raz w roku – spraw, by było ono niezapomniane! Okaż uczucia w słodki sposób z pomocą słodkości z oferty Cukierni Hania.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy niewielkie torciki, idealne da dwojga. Każdy z nich powstał z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników – gwarantujemy, że będziecie zachwyceni ich smakiem. Ponadto, torciki przyozdobione zostały romantycznym, walentynkowym zdobieniem w kolorze czerwonym, różowym lub białym.

Sprawdź galerię naszych walentynkowych torcików i zamów idealny, słodki prezent!

Ciasteczka-serduszka na Walentynki

W tym roku naszą ofertę walentynkowych wypieków uzupełniliśmy o urocze ciastka w kształcie serca, dostępne w dwóch wariantach. Jeśli szukasz drobnego, słodkiego dodatku do głównego prezentu na święto zakochanych, ciasteczka z Cukierni Hania będą doskonałym wyborem!

Zapraszamy do składania zamówień na walentynkowe słodkości w naszych cukierniach w Sośnicowicach, Gliwicach, Zabrzu i Rybniku – osobiście lub telefonicznie.

Skontaktuj się i zamów › 

Zobacz pozostałe aktualności